MAŁGORZATA LEKTARSKA

Trener profesjonalnego wizerunku

Menadżer i Trener Biznesu. Od początku swojej kariery zawodowej związana z branżą finansową. 20 letnie doświadczenie zdobyła, pracując dla najbardziej znaczących korporacji na rynku kredytowo-leasingowym. Zastępca Dyrektora Regionalnego i p.o. Dyrektora Regionu, Trener Biura Wsparcia Sprzedaży w Zespole Rozwoju Kompetencji.

Dzisiaj buduje swoją markę osobistą na własnych zasadach.
Przez ostatnie 11 lat, pracując dla grupy PKO, prowadziła ponad 100 szkoleń grupowych w ciągu roku z ponad 1000 doradców bankowych. Skutecznie wdrażała nowych pracowników firmy, organizując warsztaty sprzedażowe i aktywizacyjne, prowadziła szkolenia indywidualne.
W swojej pracy wykorzystuje wiedzę opartą na założeniach psychologii pozytywnej, profilu mocnych stron według Instytutu Gallupa, współczesnej wiedzy o mózgu i efektywnych strategiach uczenia się i nauczania. Pasjonatka odkrywania talentów i motywowania ludzi do wprowadzania zmian. Konsultant biznesowy, pracuje z poziomami wartości Graves’a, które uważa za podstawę relacji i świadomej komunikacji zarówno w biznesie jak i w życiu prywatnym. Pomaga firmom dążyć do doskonałości rozwijając ich pracowników. Wybiera nieszablonowe metody uczenia. Wykorzystuje w swojej pracy narzędzia coachingowe, prace z obrazem i metaforą.
Z pasją wierzy w siłę kobiet!
Zaraża optymizmem i ogromną dawką pozytywnej energii. Organizator wyjazdów zagranicznych z mottem „zwiedzanie przez bieganie”. Inspiruje kobiety do realizacji swoich marzeń i zdobywania własnego Mont Everest.